Home| title

O nás

13 let zkušeností v elektrotechnickém oboru

Morek Group dnes zahrnuje šest společností v šesti různých evropských zemích. Zakládající společnost Morek IT OÜ – byla založena na počátku roku 2004 v Estonsku. Vysokoškolské vzdělání v oboru elektroinženýrství a předchozí významná dlouhodobá profesionální zkušenost zakladatelů společnosti, umožňovala její úspěšný start a rychlý růst. V současné době jsme velmi silná skupina s 13letými zkušenostmi v oboru.

Více než 30 specializovaných zaměstnanců

Jsme obchodní společnost, která je skutečným partnerem svých zákazníků. Být dobrým partnerem pro nás znamená zejména porozumět potřebám různých tržních segmentů a poskytovat služby/produkty těm zákazníkům, kterým můžeme vytvořit větší hodnotu než naši přímí konkurenti. Úspěšná podpora prodeje u nás zahrnuje různé aktivity, kterými se zabýváme jak v předprodejní tak poprodejní fázi, abychom zajistili zákazníkovu spokojenost a dlouhodobé odběratelské vztahy.

Všichni zaměstnanci Morek Group, kterých je více než 30, jsou odhodláni pracovat tak, aby bylo dosaženo těchto cílů. Víme, že je to jediný způsob pro zákazníky i pro nás, jak být úspěšní.

 Nepřetržitý růst po celé roky

Morek Group nepřetržitě roste každým rokem od svého založení. Růst započal během rozmachu v odvětví stavebnictví stejně jako celosvětová recese. Dnes jsme zastoupeni ve Finsku, Estonsku, Lotyšsku, Litvě, Polsku a České republice. Tento růst bude pokračovat i v nadcházejících letech.

 Úvěrový rating mezi horními 16 % společnostmi

Včas placené faktury, dostatečné množství výrobků ve skladech, včas placené mzdy, benefity pro zaměstnance, atd. – všechny tyto věci vyžadují dostupnost dostatečného oběžného kapitálu. Morek IT OÜ, mateřská společnost Morek Group, má AA rating, který ji umisťuje mezi horních 16 % společností v domovské zemi - Estonsku. Zázemí silné mateřské společnosti je zárukou stability a vysokého kreditu i pro ostatní společnosti MOREK Group, včetně MOREK CZ s.r.o.

 Prezentace a výstavy

Sledování nových tržních trendů, přijímání zpětné vazby na produkty a setkávání s dodavateli a zákazníky s cílem nalézt nové, inovativní a vhodná řešení; to je pouze pár klíčových slov našich cílů na mezinárodních profesionálních výstavách. Proto považujeme účast na těchto výstavách za extrémně důležitou. Náš prodejní stánek můžete najít na předních veletrzích zaměřených na elektrotechniku, jako je Amper v České republice, Energetab v Polsku, SähköTeleValo ve Finsku a také HannoverMesse v Německu.

Pečlivě vybraní výrobci

Naše produktové portfolio obsahuje pouze kvalitní produkty, které jsou vyrobeny dle následujících velmi vysokých standardů skrze  celý výrobní proces. Spolupracujeme pouze     s výrobci, kteří mají několikaletou zkušenost ve výrobě, vývoji produktů a výzkumu. Takto si můžeme být jisti, že nabízíme produkty stejné kvality jako jsou nabízeny mezinárodně uznávanými velkými společnostmi.

Nejširší portfolio připojovacího materiálu

Specializujeme se zejména na elektrotechnický spojovací a připojovací material – svorky, svorkovnice, konektory. Po dlouhodobém průzkumu trhu, výběru produktů a nákupních vyjednávání můžeme s jistotou říci, že máme jedno z nejširších  portfolií se svorkovým materiálem na trhu.

Škála více než 1000 produktů značky Morek

Pro každého zákazníka je velmi důležité využívat svůj čas efektivně a soustředit se na svou hlavní aktivitu. Sestavili jsme portfolio takovým způsobem, aby reprezentovalo širokou škálu kabelových konektorů, a aby také vycházelo vstříc nejvíce specifikovaným očekáváním. Proto portfolio značky MOREK zahrnuje více než 1000 položek a množství neustále roste.

Protože jsme si jisti kvalitou nabízených produktů, sestavili jsme je všechny pod značku kvality Morek. Prodávání produktů pod naší vlastní značkou nám poskytuje záruku, že dodávaný výrobek se setkává s nejvyšší úrovní kvality.

 Certifikace

Kromě kvality je také důležité, aby byly produkty bezpečné a splňovaly kritéria stávajících předpisů a norem. V naší produktové řadě můžete najít položky, pro které byly vystaveny certifikáty mezinárodně uznávanými certifikačními subjekty, jako jsou UL, FIMKO a Lloyd´s.

CE a RoHS prohlášení o shodě jsou samozřejmými klíčovými slovy v případě našeho produktového portfolia.

 Výrobky značky Morek v poměru příznivé ceny a kvality

Společnost Morek Group je zastoupená v šesti různých zemích, takže máme nepřetržitý přehled o produktové řadě, nabízené na našich domácích trzích, a jejím cenovém rozpětí. Máme přímý kontakt s různými výrobci a značný objem prostředků pro hromadné nákupy. V důsledku toho můžeme našim zákazníkům nabízet výrobky, které jsou vždy nadprůměrné kvality a za příznivou cenu. Celé portfolio výrobků je sestaveno dle cenového a kvalitativního kritéria.

 Inovace

Inovace pro nás začíná zdánlivě malými věcmi. Na jedné straně je to všechno, co činí zákazníkův život jednodušší, např. zadání produktové objednávky rychle a jednoduše v porovnání s tím, jak je to obvykle nabízeno na trhu. Na druhé straně jsou to produkty nabízené zákazníkům, které se liší od těch dostupných ve standardním sortimentu. Také nabízíme řešení na míru, která berou v úvahu požadavky určitých zákazníků a jsou vyrobené speciálně pro ně. Též přidáváme do našeho portfolia produkty, které usnadňují a zefektivňují práci a náklady (např. univerzální svorky OTL, flexibilní sběrnice MOFLEX, gelové spojky, průchodové desky atd.) Naše spolupracující výrobní závody mají po mnoho desetiletí požadované kompetence, flexibilitu a výrobní kapacitu pro testování a výrobu speciálních objednávek.

 5letá záruka

Jsme předsvědčeni o spolehlivosti všech našich výrobků, a proto je na ně poskytována 5letá záruka.

 Včasné dodání

Naše centrální sklady sídlí v Estonsku, Litvě a České republice a zboží může být odesláno ze kteréhokoli z těchto skladů. Záleží na cílové lokalitě, expresní doba dodání může být 24 hodin nebo dokonce jen pár hodin. Tímto zajišťujeme zákazníkům doručení jejich zboží přesně včas tak, jak ho potřebují.

 Rychlé vyřízení reklamace

Odpovídáme všem našim zákazníkům na jejich případné reklamace v co nejkratší lhůtě. Na rozdíl od velkých společností jsme schopni řešit technické problémy s produkty velmi rychle díky několika úrovním managementu v naší společnosti – komunikace mezi různými zeměmi a zaměstnanci probíhá rychle a přímo, a zákazníci mají vždy k dispozici maximálně dva kontakty. 

 Náš slib: produkty značky Morek jsou kvalitní produkty. Nikdy neděláme kompromisy.

Jeden ze základních principů fungování společnosti je slib, že všichni zaměstnanci znají základy, na kterých jsou produkty vybírány a navrhovány. Podle toho může zákazník učinit svou nejdůležitější volbu – zda jsou výrobky a služby této společnosti pro něj vhodné či nikoli. Náš slib je, že výrobky značky Morek jsou kvalitní výrobky. Vzhledem k tomu, že je tento příslib základem našeho obchodního úspěchu, nikdy o něm neděláme kompromisy.

Novinka
Banner1