Home| Zastoupení značek

Zastoupení značek

Autorizovaný a exkluzivní importér a distributor v České a Slovenské republice.

 

Italský výrobce připojovacích systémů nízkého napětí, zejména řadových svorek nejrůznějších provedeních s širokým příslušenstvím. Divize elektroniky představuje komplexní nabídku napájecích zdrojů, elektromechanické modulové relé a analogové měniče. Komplexní nabídka pro fotovoltaické systémy. CABUR je renomovaný celosvětový dodavatel elektrotechnického materiálu s distribuční sítí pokrývající celý svět.

 

 

Finský výrobce univerzálních svorek OTL, připojovacích svorek a konektorů, sběrnicových systémů, kabelových ok a dalšího elektrotechnického spojovacího materiálu. Ouneva Oy je součástí holdingu OUNEVA GROUP, významné skupiny zabývající se lisováním plastů a zpracování oceli. 

MOREK CZ -  autorizovaný oficiální generální distributor značky OUNEVA v ČR a SR

Finská společnost OUNEVA Oy ve svém prohlášení potvrzuje, že společnost MOREK CZ s.r.o. je autorizovaným generálním zástupcem značky v České a Slovenské republice. Rozšiřuje se tak síť mnoha zemí Evropy, kde společnost MOREK IT OU se sídlem v Estonsku distribuuje a zastupuje značku OUNEVA na základě exkluzivních distribučních práv.

Téměř kompletní produktové portfolio finské značky je tuzemskému trhu bezprostředně k dispozici z centrálního skladu pro střední Evropu umístěného v České republice!

Prohlášení společnosti OUNEVA Oy naleznete ZDE

   

TRELLEBORG INDUSTRIAL SOLUTION je finský výrobce elastomerových průchodek různého provedení, průchodových desek a těsnících systémů. Součást nadnárodní skupiny TRELLEBORG AB.

 

  

Španělská společnost CIRPROTEC nabízí komplexní řešení přepěťových ochran, ochrany před bleskem a systém monitoringu uzemňovacích a izolačních stavů.

 

 

Produkty výše uvedených značek jsou nabízeny kompletně v rámci exkluzivních distribučních práv pro Českou a Slovenskou republiku.

MOREK CZ s.r.o. nabízí ve svém portfoliu některé produkty dalších významných dodavatelů z oblasti elektrotechnického materiálu.

Novinka
Banner1